ГОРОДИЩЕНСЬКА ЗОШ І-ІІІст. №2
Понедельник, 25.05.2020, 08:01
Меню сайту

Пошук

Вхід на сайт

Календар
«  Май 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • РЕЗУЛЬТАТИ
    ІІ етапу   ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка
    2011 року

    5 клас
    Лисак Ангеліна
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2     ІІІ місце
    учитель Мельник М.В.

    9 клас
    Петренко В.
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2        І місце 

    Учитель Коваль Н.А.

    11 клас

    Савчук Галина
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.№2    ІІІ місце







    РЕЗУЛЬТАТИ
    ІІ етапу   Міжнародного конкурсу з української мови
    імені Петра Яцика
    2011 року

    6 клас
    Маренич Світлана
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3      ІІІ місце
    Учитель Антоненко С.В.

    7 клас
    Левіцька Людмила
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2        ІІІ місце      
    Учитель Коваль Н.А.

    8 клас
    Литвин Анна
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2        ІІІ місце                      
    учитель Мельник М.В.

    9 клас
    Петренко В.
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2     ІІ місце   
    Учитель Коваль Н.А.

    11 клас
    Савчук Галина
    Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2      ІІ місце   
    Учитель Коваль Н.А.


    Призери районного конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН


    Радчук Наталія, учениця 11 класу, тема роботи:«П.П. Гулак –Артемовський –письменник до шевченківської доби, класик нового українського письменства»,керівник  Коваль Н.А.,секція «Українська література» ІІ місце.

     Савченко  Марина, учениця 10 класу, тема роботи: «Перлини православ’я (Києво-Печерська та Свято-Успенська лаври) у ХХ столітті»., керівник Гергель О.В., секція «Релігієзнавство» ІІ місце

    Погрібна Яна, учениця 11 класу, тема роботи: "Образ барвінку у фольклорній обрядовості українців”, керівник роботи Антоненко С.В., секція "Фольклористика” І місце

    Яковенко Катерина, учениця 10 класу, тема роботи: "”, керівник Василина Л.Л., секція "Українська мова” ІІ місце

    Катеруша Сергій, учень 11 класу, тема роботи "Проблеми виникнення та функціонування інквізиції на всіх етапах її розвитку”, керівник Кирпата Інна Вікторівна, І місце.


    Призери обласного конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН


    Погрібна Яна, учениця 11 класу, тема роботи: "Образ барвінку у фольклорній обрядовості українців”, керівник роботи Антоненко С.В., секція "Фольклористика” ІІІ місце

    Катеруша Сергій, учень 11 класу, тема роботи "Проблеми виникнення та функціонування інквізиції на всіх етапах її розвитку”, керівник Кирпата Інна Вікторівна, ІІІ місце.




    Copyright MyCorp © 2020