Олімпійський тиждень в Городищенській ЗОШ №2

Значення занять спортом чи просто фізичними вправами для здоров’я людини важко переоцінити. А тому пропаганді фізкультури і спорту, рухової активності у школі приділяється особлива увага.

З 7 по 12 вересня по всій території України проходив Олімпійський тиждень, який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах у минулому та вихованню підростаючої олімпійської молоді на майбутнє. В ході його проведення в школі організовано чимало заходів:

7 вересня було проведено відкриття Олімпійського тижня; виставка літератури «Олімпійське сузір’я»; оформлено інформаційний куточок «Олімпійські досягнення».

8 вересня учні 11 класу провели інформаційний десант «Від далекого Олімпу до сьогодні» під час якого учні школи отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те , як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально. Цікава інформація супроводжувалась презентацією про олімпійських чемпіонів сучасності і минулого; класні керівники 5-11 класів взяли участь у змаганнях з дартсу(перемогу отримала класний керівник 5-Б класу Петренко В.А., почесне ІІ місце посів  Онопрієнко О.В., почесне ІІІ місце посіла класний керівник 9-Б класу – Петренко Н.А.); між учнями 8-11 класів відбулись змагання з армреслінгу (у категорії 8-9 класів ІІІ місце посів Губатий Денис, учень 8-Б класу, ІІ місце – Фелоненко Богдан, учень 8-А класу, І місце – Регуш Василь, учень 8-Б класу; у категорії 10-11 класів ІІІ місце посів Саула Максим, учень 10 класу, ІІ місце – Антоненко Олександр, учень 11 класу, І місце – Суздалев Олександр, учень 11 класу); учнівські колективи 4-их класів взяли участь у веселих спортивних естафетах «Рухливі ігри». Команда учнів 4-А класу виборола I місце (кл.кер. Таран Н.В.), команда 4-Б посіла почесне ІІ місце (кл.кер. Романенко С.В.).

9 вересня між учнями 7-их класів проходив брейн-ринг на тему «Знавці Олімпійського спорту», де учні 7-Б класу посіли І місце (кл.кер.

Василина Л.Л.), учні 7-А класу – ІІ місце (кл.кер. Дигало Л.Г.);відбувся конкурс стінгазет  «Здоров’я  запорука довголіття»(І місце – 7-А клас (кл.кер. Дигало Л.Г.), ІІ місце – 6-Б клас (кл.кер. Коваль Н.А.), 5-Б клас (кл.кер. Петренко В.А.), ІІІ місце – 7-Б клас (кл.кер. Василина Л.Л.), 8-А клас (кл.кер. Скорик В.В.)).

10 вересня учнівські колективи 5-6 класів взяли участь у «Веселих стартах»(між 5-ми класами І місце посіла команда 5-А класу (кл.кер. Антоненко С.В.), ІІ місце – команда 5-Б класу (кл.кер. Петренко В.А.), між 6-ми класами І місце посіла команда 6-А класу (кл.кер. Гергель О.В.), ІІ місце – команда 6-Б класу(кл.кер. Коваль Н.А.)).

11 вересня відбувся конкурс проектів «Спорт і ми» для учнів 9-11 класів(І місце отримала робота 11 класу (кл.кер. Зобенько Л.В.), ІІ місце – робота 9-Б класу (кл.кер. Петренко Н.А.)).

12 вересня проходили «Осінні чотирьохборства» між 10-11 класами. У командному заліку І місце виборола команда 11 класу     (кл.кер.

Зобенько Л.В.), ІІ місце – 10 класу  (кл.кер. Качур Т.М.); конкурс малюнку на асфальті дял 1-4 класів; велоестафета (у номінації 5-9 класи І місце виборов Фелоненко Богдан, учень8-А класу, ІІ місце – Войцеховський Назар, учень 8-Б класу, ІІІ місце – Кужба Михайло, учень 7-А класу; у номінації 10-11 класи І місце посів Сушков Віктор, учень 10 класу, ІІ місце – Антоненко Олександр, учень 11 класу, ІІІ місце – Почтар Володимир, учень 11 класу);конкурс стрибків на скакалці(І місце – Гамель Слфія, учениця 7-Б класу, ІІ місце – Петровська Юлія, учениця 9-А класу, ІІІ місце – Коваль Анна, учениця 8-А класу, Демиденко Юлія, учениця 7-А класу).

На завершення у спортивному залі школи проведена лінійка закриття Олімпійського тижня, де призери отримали  почесні грамоти, які урочисто вручив директор школи Яна Олександрівна Суздалева. Та головне не перемога, а те, що учні,  вчителі, з задоволенням стали учасниками чудового спортивного тижня.

Усі учасники заходу отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень.

Переглядів: 342 | Додав: TVV | Рейтинг: 0.0/0